سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 


شرکت دانش بنیان ویوان

کمبود تخم مرغ در تهران نداریم
داخلی
عسگری با اشاره به تولید ۶ درصدی مرغ مورد نیاز استان توسط واحدهای مرغداری استان گفت: بر اساس مصوبات قبلی و اقدامات در حال انجام دستگاه‌های جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، آب منطقه‌ای...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از مهر معاون اقتصادی استاندار تهران از وجود مرغ و تخم مرغ به اندازه کافی در استان تهران خبر داد و گفت: قیمت مصوب مرغ ۳۱ هزار تومان است.

حشمت اله عسگری صبح چهارشنبه در جلسه تنظیم بازار استان تهران با اشاره به مطلوب بودن ذخیره کالاهای اساسی در استان اظهار داشت: برای جلوگیری از تلاطم و نوسانات بازار برنج، روغن، مرغ منجمد، تخم مرغ و شکر به میزان کافی در انبارها ذخیره شده است.

وی از دستگاه‌های اجرایی ذیربط به ویژه سازمان جهاد کشاورزی و صمت استان خواست رصد دقیقی بر روی ذخیره کالاهای اساسی صورت گیرد و متناسب با خروجی از انبارها کالا جایگزین شود.

معاون اقتصادی استاندار تهران همچنین به ضرورت ذخیره کافی نهاده‌های بخش کشاورزی در انبارها و بنادر اشاره کرد و افزود: نهاده‌های کشاورزی به عنوان مواد اولیه مورد نیاز تولیدات دامی تأثیر بسزایی در کنترل محصولات بخش کشاورزی به ویژه گوشت، مرغ و لبنیات دارد که سازمان جهاد کشاورزی تدابیر لازم را در این خصوص اتخاذ نماید.

عسگری با اشاره به اینکه احساس امنیت روانی در جامعه به مدیریت و نظارت دستگاه‌های اجرایی برمی‌گردد، عنوان کرد: با بررسی و رصد به موقع میزان ذخایر و نظارت دستگاه‌ها در سطح بازار این مهم محقق خواهد گردید.

وی با اشاره به تولید ۶ درصدی مرغ مورد نیاز استان توسط واحدهای مرغداری استان گفت: بر اساس مصوبات قبلی و اقدامات در حال انجام دستگاه‌های جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، آب منطقه‌ای و سایر دستگاه‌های مربوطه ظرف دو سال آینده این رقم افزایش چشم گیری خواهد یافت و بخش عمده مرغ در داخل استان تولید می‌شود.

معاون اقتصادی استاندار تهران همچنین بیان کرد: دو هزار تخم مرغ در انبارهای استان موجود می‌باشد و از این لحاظ هیچگونه کمبودی احساس نمی‌شود لذا دستگاه‌های نظارتی با هرگونه سو استفاده احتمالی در بازار برخورد قانونی لازم را به عمل آورند.

عسگری با اشاره به ثبات نسبی بازار مرغ تصریح کرد: قیمت مصوب ارائه شده در بازار ۳۱ هزار تومان است و با تأمین مرغ مورد نیاز استان از طریق استان‌های معین و همچنین وجود ۱۷ کشتارگاه مرغ در استان که روزانه میانگین ۲۵۰ تا ۳۵۰ تن مرغ کشتار می‌کنند هیچ کمبودی در بازار وجود ندارد و ضرورت دارد بازرسی و نظارت‌ها در این زمینه تشدید شود.

ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 3 آذر، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,898
بازدید ديروز : 12,111
مجموع بازدید : 90,735,599
مهمان: 220
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 220
تبلیغات

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir