سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 


شرکت دانش بنیان ویوان

ظرفیت تولید تخم مرغ 70 درصد افزایش پیدا می‌کند
داخلی
نیکشاد اضافه کرد: پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان سال روند تولید و عرضه مرغ به بازار وضعیت مطلوب و با ثباتی را پیدا کند و کمترین نوسانات را در این حوزه شاهد باشیم...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از ایسنا رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: ظرفیت تولید تخم مرغ در استان اردبیل از 50 درصد فعلی به بیش از 70 درصد افزایش پیدا می‌کند.

خلیل نیکشاد دوم آذر در جلسه ستاد تنظیم بازار در اردبیل اظهار کرد: ما در استان اردبیل در تولید مرغ و کشتار روزانه آن ظرفیت مازاد مصرف داریم اما در تولید تخم مرغ با کمبود روبه‌رو هستیم که سعی و تلاشمان بر این است تا با همکاری استان‌های همجوار تخم مرغ مورد نیاز را تأمین کنیم.

وی ثبات بازار مرغ و تخم مرغ را در هفته‌های اخیر در استان اردبیل یادآور شد و تصریح کرد: با افزایش ظرفیت تولید تخم مرغ از 50 درصد فعلی به 70 درصد تا 2 ماه آینده می‌توانیم بخشی از مشکلات و کمبودها را رفع کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل به قیمت مرغ در استان و عرضه مناسب آن اشاره کرد و گفت: قیمت مرغ در این استان حتی پایین‌تر از نرخ مصوب ارائه می‌شود و ما مازاد مصرف را به سایر استان‌ها ارسال می‌کنیم.

نیکشاد افزود: قرار شده در حواله مازاد مصرف استان نرخ کشوری مورد توجه قرار گرفته و بر اساس آن فروش محصولات به انجام برسد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: در حال حاضر کمبودی در عرضه مرغ و تخم مرغ در استان وجود ندارد و همکاران ما از طریق سازمان صمت و تعزیرات با بازرسی‌های مکرر سعی می‌کنند تا جلوی تخلفات احتمالی را گرفته و تقویت ثبات بازار این محصولات کمک کنند.

نیکشاد اضافه کرد: پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان سال روند تولید و عرضه مرغ به بازار وضعیت مطلوب و با ثباتی را پیدا کند و کمترین نوسانات را در این حوزه شاهد باشیم.

وی تأمین نهادهای مورد نیاز دامداری‌ها و مرغداری‌ها را نیز یادآور شد و بیان کرد: بر اساس سهمیه ابلاغ شده به استان تهیه و توزیع نهادها از طریق شرکت متولی در حال انجام است و کمبودی را در این زمینه در سطح استان شاهد نیستیم.

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 2 آذر، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 3,114
بازدید ديروز : 12,111
مجموع بازدید : 90,736,031
مهمان: 274
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 274
تبلیغات

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir