سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 


شرکت دانش بنیان ویوان

تخم مرغ های وارداتی وارد بازار شد
داخلی
تخم مرغ های وارداتی با ارز ۴۲۰۰ تومانی از ترکیه خریداری شده، در برخی از فروشگاه ها و سایت های اینترنتی به قیمت مصوب هر شانه ۳۰ عددی ۴۳ هزار تومان به فروش میرسد...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از تسنیم تخم مرغ های وارداتی با ارز ۴۲۰۰ تومانی از ترکیه خریداری شده، در برخی از فروشگاه ها و سایت های اینترنتی به قیمت مصوب هر شانه ۳۰ عددی ۴۳ هزار تومان به فروش میرسد.

در روز های اخیر علاوه بر میادین میوه و تره بار شهر داری تهران که  تخم مرغ را  به قیمت مصوب خود به فروش می رسانند این محصول در برخی از فروشگاه های سطح شهر نیز مشاهده میشود که هرشانه تخم مرغ 30 عددی را با قیمت 43 هزار تومان عرضه میکنند.

مشاهدات میدانی در تهران نشان میدهد که این محصول در فروشگاه های مختلف با قیمت های متفاوتی نظیر 45 هزار تومان،50 هزار تومان و حتی 55 هزار تومان نیز فروخته میشود در حالی که نباید بیشتر از 43 هزار تومان عرضه شود.

تخم مرغ به قیمت مصوب در فروشگاه اینترنتی معرفی شده توسط سازمان تعاون روستایی با عنوان بازرگام نیز فروخته میشود و علاوه بر تخم مرغ، مرغ منجمد با قیمت مصوب هرکیلوگرم 20 هزار تومان با تحویل رایگان عرضه میشود.

*اعلام قیمت مصوب انواع تخم مرغ بسته بندی

بر اساس قیمت کالاهای اساسی که وزارت جهاد کشاورزی اخیرا منتشر کرده در میان آنها نرخ انواع تخم مرغ بسته بندی در تعداد مختلف نیز وجود دارد که بر این اساس حداکثر قیمت مصوب هر شانه تخم مرغ 30 عددی بسته بندی شده 51 هزار تومان است.

قیمت مصوب تخم مرغ شانه ای 30 عددی فله 43 هزار تومان، تخم مرغ به صورت کیلویی، هر کیلوگرم 22 هزار و 500 تومان، تخم مرغ در بسته 4 عددی 7 هزار و 600 تومان، تخم مرغ در بسته 6 عددی 11 هزار و 400 تومان، تخم مرغ در بسته 9 عددی 17 هزار و 100 تومان،تخم مرغ در بسته 15 عددی 28 هزار و 500 تومان، تخم مرغ در بسته 20 عددی 38 هزار تومان، تخم مرغ در بسته 24 عددی 45 هزار و 600 تومان و تخم مرغ در بسته 30 عددی شیرینگ پک شده با درب رو 51 هزار تومان است.

بر اساس مشاهدات میدانی تمایل برای عرضه تخم مرغ در بسته های 4 تا 24 عددی بیشتر توسط شرکت های بسته بندی مشاهده میشود.

ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 30 آبان، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,760
بازدید ديروز : 12,111
مجموع بازدید : 90,735,323
مهمان: 245
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 245
تبلیغات

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir