سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 


شرکت دانش بنیان ویوان

ثبات و نظارت در بازار مرغ
داخلی
مُبصری در خصوص کیفیت مرغ منجمد، بیان کرد: مرغ منجمد به لحاظ بهداشتی نسبت به مرغ گرم زنجیره مطمئن‌تری دارند، زیرا مرغ منجمد بلافاصله بعد از تولید سردسازی و بعد منجمدسازی می‌شود...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از میزان رضا مبصری در خصوص وضعیت قیمت و عرضه مرغ در بازار بر اساس فهرست اعلام‌شده اقلام خوراکی، گفت: قیمت‌های اعلام‌شده در این فهرست منصفانه بوده، زیرا تمامی بخش‌ها را در نظر گرفته است و بر اساس مقتضیات امروز بازار قیمت اعلام‌شده مرغ مناسب است.

وی افزود: عرضه مرغ به بازار در حال افزایش است و نظارت‌ها نیز انجام می‌شود درحالی‌که به سمت ثبات در بازار مرغ پیش می‌رویم.

دبیر انجمن تولیدکنندگان زنجیره‌ای گوشت مرغ گفت: به‌احتمال‌زیاد از آذرماه تا پایان سال با توجه به مقدار تولید قطعاً بازاری باثبات و مطابق قیمت‌گذاری‌های صورت گرفته خواهیم داشت.

مُبصری در خصوص کیفیت مرغ منجمد، بیان کرد: مرغ منجمد به لحاظ بهداشتی نسبت به مرغ گرم زنجیره مطمئن‌تری دارند، زیرا مرغ منجمد بلافاصله بعد از تولید سردسازی و بعد منجمدسازی می‌شود بنابراین رشد باکتری به حداقل می‌رسد و سلامت لاشه نیز حداکثری است.

وی در ادامه گفت: همچنین با توجه به تکنولوژی که در انجماد مرغ به‌کار گرفته می‌شود باعث شده که هنگام مصرف نیز حداقل خروج پروتئین و مواد مغذی را داشته باشیم.

دبیر انجمن تولیدکنندگان زنجیره‌ای گوشت مرغ گفت: مرغ منجمد قابلیت عرضه فراوان دارد و به لحاظ کیفی نیز دارای اطمینان کافی است.
ارسال شده در مورخه : شنبه، 29 آبان، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 3,234
بازدید ديروز : 12,111
مجموع بازدید : 90,736,271
مهمان: 289
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 289
تبلیغات

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir