سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 


شرکت دانش بنیان ویوان

عرضه تخم‌مرغ درب مرغداری پایین‌تر از قیمت مصوب
داخلی
کاشانی گفت: تخم‌مرغ از ترکیه وارد ایران شده است، درصورتی‌که نیاز به واردات تخم‌مرغ نداریم ولی دولت برای اطمینان از عرضه کافی تخم‌مرغ به بازار این واردات را انجام است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از میزان رئیس هیئت‌مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار میهن گفت: تخم‌مرغ از ترکیه وارد ایران شده است، درصورتی‌که نیاز به واردات تخم‌مرغ نداریم ولی دولت برای اطمینان از عرضه کافی تخم‌مرغ به بازار این واردات را انجام است.

حمید کاشانی در خصوص وضعیت قیمت و عرضه تخم‌مرغ به بازار بر اساس فهرست اعلام‌شده اقلام خوراکی، گفت: در حال حاضر تخم‌مرغ درب مرغداری پایین‌تر از قیمت مصوب، شانه‌ای ۳۸ هزار تومان عرضه می‌شود همچنین هر مقدار تخم‌مرغی که تولید داشته باشیم به بازار توزیع می‌کنیم.

وی در خصوص واردات تخم‌مرغ از ترکیه بیان کرد: تخم‌مرغ از ترکیه وارد ایران شده است، درصورتی‌که نیاز به واردات تخم‌مرغ نداریم ولی دولت برای اطمینان از عرضه کافی تخم‌مرغ به بازار این واردات را انجام است.

کاشانی درباره عرضه و اطمینان از میزان کیفیت تخم‌مرغ در سامانه بازرگام اظهار کرد: در خصوص عرضه تخم‌مرغ در سامانه بازرگام با تعاون روستایی همکاری می‌کنیم همچنین تفاهم‌نامه‌ای را پیشنهاد داده‌ایم که انعقاد کنیم تا فروش تخم‌مرغ به‌صورت اینترنتی توسط این سامانه انجام شود.

رئیس هیئت‌مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار میهن گفت: تخم‌مرغ به قیمت مصوب شانه‌ای ۴۳ هزار تومان توسط این سامانه عرضه می‌شود و کیفیت تخم‌مرغ در این سامانه با مغازه یا فروشگاه زنجیره‌ای هیچ تفاوتی ندارد و همان تخم‌مرغ که در فروشگاه‌ها و مغازه عرضه می‌شود در این سامانه نیز قرار دارد.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 29 آبان، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,739
بازدید ديروز : 12,111
مجموع بازدید : 90,735,281
مهمان: 247
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 247
تبلیغات

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir