سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 


شرکت دانش بنیان ویوان

صنایع: مرکز تولید واکسن های دام و طیور در مازندران راه اندازی شود
اخبار صنایع وابستهمرکز تولید واکسن های دام و طیور در مازندران راه اندازی شود......

به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از مهر مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران با اشاره به تامین درصد بالایی از گوشت سفید کشور در استان، راه اندازی مرکز تولید واکسن های دامی و طیور را در استان الزامی برشمرد.

سید حمید بخشی با اشاره به اینکه بیش از ۹۰۰ برنامه هفته پدافند غیرعامل در استان اجرا می‌شود، افزود: برای ترویج فرهنگ پدافند غیرعامل نیازمند ترویج آن از سوی رسانه‌ها و نهادهای فرهنگی هستیم.

وی با اظهار اینکه هنوز نتوانستیم شناخت درستی از پدافند غیرعامل داشته باشیم، ترویج و فرهنگ سازی در این زمینه را امری الزامی دانست و گفت: برای ترویج آن باید اقدام ملی صورت گیرد.

وی یادآور شد: همه رسانه‌ها باید تهدیدات را به مردم بازگو کنند زیرا نمی‌توانیم به صورت جزیره‌ای و استانی تبیین و نهادینه کنیم.

بخشی بابیان اینکه بیشتر برنامه‌های پدافند غیرعامل توسط دستگاه‌ها و ادارات اجرا می‌شود، سهم مردم را در این برنامه‌ها بسیار اندک و پایین دانست و گفت: این درحالی که ما وظیفه داریم از دارایی‌های مردم و اداری حفاظت کنیم و باید شرایط مطلوب فرهنگی را برای ترویج فراهم کنیم.

مدیرعامل پدافند غیرعامل استانداری مازندران یادآور شد: اتفاقی که برای کارت هوشمند سوخت رخ داد باید به عنوان یک هشداری باشد تا محتوای صحیح و آموزنده‌ای داشته باشیم تا از برخی هزینه‌ها جلوگیری کنیم.

وی گفت: برخی از مسائل به دلیل بی توجهی و یا عدم توجه به استانداردها و دستورالعمل‌ها است.

بخشی با اشاره به تولید واکسن‌های دامی با اولویت طیور در استان را امری مهم دانست و گفت: بیش از نیمی از مرغ تهران توسط مازندران تأمین می‌شود و بستری فراهم شود تا بتوانیم با حمایت دولتی و بخش خصوصی و سرمایه گذاری خارجی نسبت به تولید واکسن طیور در استان اقدام و برنامه ریزی کنیم.

مدیرعامل پدافند غیرعامل استانداری مازندران یادآور شد: این مرکز می‌تواند به عنوان پایگاه مرجع برای استان‌های دیگر و کشور باشد و باید در این زمینه برنامه ریزی شود.

ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 9 آبان، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 2,844
بازدید ديروز : 12,111
مجموع بازدید : 90,735,491
مهمان: 236
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 236
تبلیغات

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir