سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 


شرکت دانش بنیان ویوان

سرانه مصرف روزانه تخم مرغ در گلستان ۶۰ تن است
داخلی
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: روزانه حدود ۱۲۰ تن تخم مرغ در گلستان تولید شده و سرانه مصرف روزانه هم ۶۰ تن است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از مهر علی اصغر اصغری اظهارکرد: در دو ماه گذشته چهار میلیارد تومان برای واحدهای تولید کننده تخم مرغ پرونده بازرسی و تخلف تشکیل شده است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان افزود: یکی از مواردی که می تواند به کنترل قیمت ها کمک کند توزیع مواد احتکار شده در سطح بازار با قیمت تولیدی است که می تواند در کنترل قیمت تاثیر بسزایی داشته باشد.

وی با بیان اینکه طبق اعلام سازمان جهاد روزانه حدود ۱۲۰ تن تخم مرغ در استان تولید می شود، ابراز کرد: مصرف استان ما حدود ۶۰ تن در روز است که با این اوصاف می توانیم روزانه ۶۰ تن هم به استان های دیگر ارسال کنیم.

اصغری متذکر شد: شبکه سازی توزیع با سازمان صمت است اما نسبت به روند تولید بارها اعتراض خود را اعلام کرده ایم اما هیچکس برخورد لازم را با متخلفان نداشته است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان تصریح کرد: با پرونده ایجاد کردن نمی توانیم برای مردم تخم مرغ تهیه کنیم و این مسأله نیازمند یک برنامه ریزی صحیح و جامع است تا بتواند اثرگذاری لازم را داشته باشد.

وی با بیان اینکه اگر تخم مرغ های تولید شده را به شبکه های توزیع کننده تحویل دهند، مشکل بازار را حل می کنیم، گفت: باید پرسید که چرا واحدهای متخلف همچنان نهاده به راحتی دریافت می کنند و به شبکه توزیع کمکی نمی کنند.

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 20 مهر، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 10,341
بازدید ديروز : 17,499
مجموع بازدید : 89,540,909
مهمان: 185
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 185
تبلیغات تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir