سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 


شرکت دانش بنیان ویوان

افزایش قیمت تخم مرغ مصوبه ندارد
داخلی
حسین ایراندوست در خصوص آخرین وضعیت قیمت تخم مرغ تصریح کرد: قیمت تخم مرغ در چند روز اخیر افزایش یافته اما این قیمت رسمی نبوده و در دست بررسی است...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از مهر حسین ایراندوست با بیان اینکه وضعیت بازار مرغ در اصفهان در حال حاضر مناسب است، اظهار داشت: بازار مرغ به ثبات رسیده است و در هفته گذشته تولید یک شب مرغ زنده به ۶۵۰ تن رسید.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مجوز منجمد کردن بخشی از مرغ تولیدی در استان اصفهان صادر شده است، ابراز داشت: این امر به دلیل تنظیم بازار صورت می‌گیرد تا در صورت کمبود مرغ امکان تنظیم بازار را داشته باشیم.

معاون بهبود تولیدات دام و طیور جهادکشاورزی استان اصفهان با بیان اینکه بخشی از مرغ مازاد تولید از اصفهان به استان چهارمحال و بختیاری ارسال شده است، ادامه داد: امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

قیمت گوشت قرمز بر اساس عرضه وتقاضا تعیین می‌شود

وی در خصوص قیمت گوشت قرمز نیز گفت: باید توجه داشت که قیمت گوشت قرمز بر اساس نرخ تنظیم بازار نیست و بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می‌شود.

ایراندوست گفت: در اواخر شهریور و اوایل مهر ماه به دلیل عرضه دام عشایر و همچنین دام پروری روستاییان به بازار شاهد کاهش قیمت گوشت قرمز به دلیل افزایش عرضه هستیم، ادامه داد: این در حالی است که در ماه‌های پایینی پاییز و زمستان روند افزایشی قیمت گوشت قرمز را شاهدیم که انتظار داریم امسال نوسان زیادی را شاهد نباشیم.

صادرات دام سبک هنوز عملیاتی نشده است

وی با بیان اینکه صادرات دام سبک هنوز عملیاتی نشده است، افزود: هنوز دستورالعمل اجرایی این طرح رسماً به ما ابلاغ نشده اما این موضع که در صورت وجود شرایط، امکان صادرات فراهم شود، یکی از سیاست‌های وزارتخانه است.

افزایش قیمت تخم مرغ مصوبه ندارد

معاون بهبود تولیدات دام و طیور جهادکشاورزی استان اصفهان با اشاره به چالش‌های توزیع نهاده‌ها برای دامداران در استان اصفهان گفت: در این زمینه باید توجه داشت که زمان خرید نهاده تا ارسال آن برای دامدار زمان بر است و سعی داریم این زمان را کوتاه کنیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت قیمت تخم مرغ تصریح کرد: قیمت تخم مرغ در چند روز اخیر افزایش یافته اما این قیمت رسمی نبوده و در دست بررسی است.

ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 14 مهر، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 9,936
بازدید ديروز : 17,499
مجموع بازدید : 89,540,099
مهمان: 164
عضو: 1
مجموع انلاین ها : 165
01. Serinews  - مدير
تبلیغات تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir