سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 


شرکت دانش بنیان ویوان

مازندران قابلیت صادرات مرغ را دارد
داخلی
رمضانی، مدیرعامل انجمن کشتارگاه های مازندران گفت: مازندران سال قبل حدود ۷۰ هزار تن مرغ به کشورهای مختلف صادر کرد و امیدواریم دوباره صادرات مرغ از سر گرفته شود...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از بازار کامران رمضانی با اشاره به نوسانات موجود در بازار مرغ اظهار داشت: هر روز فرایند تولید مرغ در استان افزایش می یابد و امیدواریم دوباره روزی برسد که بتوانیم صادرات مرغ داشته باشیم.

وی با اظهار اینکه زمانی ۶۰ تا ۷۰ هزار تن مرغ از استان به کشورهای مختلف صادر می شد، افزود: دلایل مختلفی سبب شد که امروز شاهد بروز مشکلاتی در بازار مرغ باشیم که جابجایی و انتقال سیستم عرضه نهاده در بازارگاه از جمله دلایل است.

مدیرعامل انجمن کشتارگاه های مازندران با عنوان اینکه از زمان واریز وجه تا ارسال نهاده از طریق بازارگاه ۳۰ روز طول می کشد، یادآور شد: همچنین در مازندران به برخی واحدهایی که پروانه آنان تمدید نشده بود، اجازه جوجه ریزی داده نشد و این مسئله بر فرایند تولید اثر گذاشت.

رمضانی یادآور شد: باید به تولیدکننده وقت و زمان داد تا پروانه هایشان را تمدید کنند ولی مقرر شد واحدهای گوشتی که پروانه آنان دارای مشکل است، جوجه ریزی نکنند.

وی گفت: کشتار گله های مرغ پس از ۴۵ روز و اجرای طرح های مختلف سبب شد تا با کمبود تولید مرغ روبرو شویم.

مدیرعامل انجمن کشتارگاه های مازندران با اظهار اینکه یکسال قبل به کشورهای مختلف از جمله عراق، قطر و غیره مرغ صادر می کردیم، گفت: سال قبل ۶۰ تا ۷۰ هزار تن مرغ به کشورهای حاشیه خلیج فارس صادرات داشتیم.

رمضانی تاکید کرد: دولت جدید در تلاش است تا تولید حالت دستوری نداشته باشید و علاوه بر تامین نیاز داخل باید به فکر صادرات به کشورهای مختلف باشیم و در این راستا دولت باید نظاره گر و هدایت کننده باشد.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 20 شهریور، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 3,090
بازدید ديروز : 11,811
مجموع بازدید : 88,664,153
مهمان: 151
عضو: 1
مجموع انلاین ها : 152
01. Serinews  - مدير
تبلیغات


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir