سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 


شرکت دانش بنیان ویوان

دست‌های پشت پرده‌ای که نمی‌گذارند قیمت مرغ کاهش یابد
داخلی
حسینی‌بهارانچی عنوان کرد: توزیع مرغ منجمد در بازار تاثیر بسزایی داشت و اگر به طور مداوم در بازار توزیع می‌شد، شاید قیمت مرغ کشتار روز به ۲۵ هزار تومان هم می‌رسید که قیمت معقولی بود...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از ایسنا رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ، تخم مرغ و گوشت قرمز اهواز گفت: توزیع مرغ منجمد در بازار تاثیر بسزایی داشت و اگر به طور مداوم در بازار توزیع می‌شد، شاید قیمت مرغ کشتار روز به ۲۵ هزار تومان هم می‌رسید که قیمت معقولی بود.

سید اصغر حسینی‌بهارانچی در خصوص وضعیت بازار مرغ در اهواز اظهار کرد: قیمت مرغ در ۱۰ روز گذشته در بازار با کاهش نسبتا خوبی مواجه شده بود و به هر کیلوگرم ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان برای مصرف کننده رسید.

وی افزود: از نظر موجودی و قیمت، مرغ وضعیت مناسبی داشت اما دوباره قیمت مرغ افزایش یافت و در حال حاضر هر کیلوگرم مرغ کشتار روز با قیمت ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۳۰ هزار تومان به دست فروشندگان و با قیمت ۳۰ هزار و ۵۰۰ تا ۳۲ هزار تومان به دست مصرف کننده می‌رسد.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ، تخم مرغ و گوشت قرمز اهواز با بیان اینکه مرغ منجمد دولتی خواهان زیادی در بازار دارد، گفت: توزیع مرغ منجمد دولتی حدود دو هفته است که انجام نشده است و اگر در این زمان توزیع آن متوقف نمی‌شد قیمت مرغ در بازار ثابت می‌ماند؛ مشخص نیست چه دست‌هایی در پشت پرده این بازار وجود دارد که اجازه کاهش قیمت مرغ را نمی‌دهند.

حسینی‌بهارانچی عنوان کرد: توزیع مرغ منجمد در بازار تاثیر بسزایی داشت و اگر به طور مداوم در بازار توزیع می‌شد، شاید قیمت مرغ کشتار روز به ۲۵ هزار تومان هم می‌رسید که قیمت معقولی بود.

وی بیان کرد: تعداد عوامل فروش مرغ منجمد در کلانشهر اهواز، ۱۰۴ نفر است و مشکلی از بابت توزیع مرغ منجمد وجود ندارد و فقط با چالش تامین مرغ منجمد دولتی مواجه هستیم.

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 18 شهریور، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 3,921
بازدید ديروز : 11,811
مجموع بازدید : 88,665,815
مهمان: 143
عضو: 1
مجموع انلاین ها : 144
01. Serinews  - مدير
تبلیغات


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir