سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 


شرکت دانش بنیان ویوان

نظام توزیع مرغ در مازندران با اشکال روبرو است
داخلی
امیر میران آملی با اشاره به بخشی از مرغ استان به بازار تهران ارسال می شود، افزود: در تامین و تولید مرغ مشکلی وجود ندارد اما دز نظام توزیع با خلاءهایی روبرو هستیم...


به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از بازار میران آملی، عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به اشکال در نظام توزیع مرغ خواستار نظارت بیشتر در این زمینه شد.

امیر میران آملی با اشاره به بخشی از مرغ استان به بازار تهران ارسال می شود، افزود: در تامین و تولید مرغ مشکلی وجود ندارد اما دز نظام توزیع با خلاءهایی روبرو هستیم.

وی بر لزوم برنامه ریزی و نظارت بیشتر برای رفع اشکالات موجود در نظام توزیع مرغ تاکید و افزود: نابسامانی های موجود در صنعت طیور منجر به بروز نوساناتی شده است.

وی با عنوان اینکه نابسامانی های موجود در بازار مرغ پیش بینی شده بود، اظهار داشت: باید چالش نظام توزیع مرغ در داخل برداشته شود.

میران آملی همچنین با بیان اینکه بازار مرغ و توزیع آن در کشور داغ شده است، گفت: بالابودن قیمت جوجه یک روزه از جمله دغدغه ها است و باید بازنگری در قیمت ها به نتیجه برسیم.

رئیس کمیسیون تخصصی کشاورزی اتاق بازرگانی مازندران یادآور شد: برای نظارت بر بازار توزیع مرغغ باید از ظرفیت بخش های مختلف نظیر شرکت پست بهره گیری کنیم.

وی با عنوان اینکه تولیدکننده در انتخاب قیمت نهایی مرغ نقشی ندارد خواستار اتخاذ برنامه جامع برای قیمت گذاری در صنعت طیور شد.

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 18 شهریور، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 4,185
بازدید ديروز : 11,811
مجموع بازدید : 88,666,343
مهمان: 131
عضو: 1
مجموع انلاین ها : 132
01. Serinews  - مدير
تبلیغات


 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir