سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


شرکت دانش بنیان ویوان

صنایع: می‌توانیم ۷۰ درصد نهاده‌های دامی موردنیاز را در داخل تولید کنیم
اخبار صنایع وابستهمی‌توانیم ۷۰ درصد نهاده‌های دامی موردنیاز را در داخل تولید کنیم ......

به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران به نقل از میزان روح‌الله عباسپور با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی کشور و بهره‌مندی از آنها، بیان داشت: خوشبختانه کشور ما ظرفیت‌های زیادی در بخش‌های اقتصادی دارد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بخش کشاورزی اظهار داشت: در این بخش ما می‌توانیم ۷۰ درصد از نهاده‌های دامی کشور را تولید کنیم به‌شرط اینکه وزارت جهاد کشاورزی پای‌کار بیستد و الگوی کشت را اصلاح کند.

این نماینده مجلس با اشاره به ظرفیت بهره‌گیری از نیروی انسانی کارآمد در کشور بیان داشت: ما باید یک بانک نیروی انسانی در کشور تشکیل دهیم لذا ما جوانانی خلاق، مبتکر و کارآمد زیادی داریم و باید توجه جدی به این مسئله داشته باشیم.

این نماینده مجلس با بیان این که ما بیش از ۶۰ نوع مواد معدنی در کشور داریم، تاکید کرد: مسئولین باید در استخراج این مواد معدنی دقت کنند و حتماً از خام فروشی در این بخش جلوگیری شود.

عباسپور با اشاره به ظرفیت‌های بالقوه گردشگری در کشور اظهار داشت: دولت سیزدهم باید به این بخش‌ها توجه جدی داشته باشد همچنین ما در حوزه دریا و ساحل می‌توانیم ظرفیت‌های اقتصادی زیادی را برای خودمان ایجاد کنیم.

این نماینده مجلس با بیان اینکه ما باید مدیریت مطلوبی را در اداره امور کشور به خدمت بگیریم ادامه داد: از این رو خوداتکایی و درون‌زایی بهترین راه برای اداره امور کشور است و باید این مسئله هم مد نظر قرار گیرد.

وی با بیان این که حیات تولید وابسته به صادرات است اظهار داشت: همچنین ما ۱۵ کشور در همسایگی خود داریم که می‌توانیم با تعاملات اقتصادی با آن‌ها بیشترین بهره را ببریم.
ارسال شده در مورخه : شنبه، 13 شهریور، 1400 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 12,576
بازدید ديروز : 26,871
مجموع بازدید : 92,573,195
مهمان: 260
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 260
تبلیغات

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir