سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران شامل اخبار روز صنعت دام و طیور * قیمت جوجه یکروزه ، مرغ زنده ، تخم مرغ ، ذرت ، سویا ، گندم * مقالات علمی دام و طیور * اطلس رنگی بیماری های دام و طیور * فیلم های آموزشی دام و طیور * گالری تصاویر نژادهای مرغ و خروس ، بوقلمون ، شترمرغ ، بلدرچین ، کبک * بانک اطلاعات صنعت دام و طیور ایران
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 


شرکت دانش بنیان ویوان

جهان: خستگی هایی که خبر از کرونا می دهد
اخبار روز دنیاخستگی هایی که خبر از کرونا می دهد......

به گزارش مرکز اطلاع رسانی طیور ایران خستگی یکی از شایع ترین علائم ابتلا به کروناست که معمولا به دلیل شباهت آن با دیگر حالات خستگی، نادیده گرفته می شود و افراد تنها با مشاهده خستگی، زیر بار قرنطینه کردن خود نمی روند. اما خستگی ناشی از ابتلا به کرونا چه ویژگی هایی دارد.

 اگر بیش از حد خسته اید، بدانید که تنها نیستید اما باید بدانید که از استرس گرفته تا ورزش و حتی افسردگی می تواند باعث خستگی شدید شما شود. در این میان اما نباید کووید- 19 را به عنوان عامل اصلی و یکی از علائم شایع این روزها نادیدده بگیرید. به نوعی می توان در 75 درصد بیماران مبتلا به کرونا علامت خستگی را مشاهده کرد. اما به خاطر داشته باشید که هر خستگی ای نمی تواند علامت کرونا باشد.

به گزارش bestlifeonline، البته این الزاما بدان معنا نیست که شما حتما به دلیل خستگی غیر عادی مبتلا به کرونا شده اید. همان طور که ذکر شد، عوامل متعددی ممکن است در تحلیل رفتن انرژی بدن نقش داشته باشند که باید آن را تشخیص دهید.


بدن درد دارید

یکی از راه هایی که می توانید اطمینان حاصل کنید که خستگی شما ناشی از کروناست، توجه به علائم همراه آن مانند بدن درد است. اگر علامت های بیشتری داشتید و تنها خستگی نبود، و در کنار آن بدن درد و حتی سرفه یا تب هم وجود داشت، می تواند نگران کننده باشد و دلایل بروز کرونا را تشدید می کند.


ذهنتان تمرکز و هوشیاری لازم را ندارد

علاوه بر احساس خستگی، ممکن است احساس عدم تمرکز و حواس پرتی کنید که باید به آن توجه داشته باشید. این حالت ممکن است در موارد خفیفی از کرونا در افراد مشاهده شود. این حالت حتی قدرت تفکر شما را هم تحت تأثیر قرار می دهد و ممکن است احساس گیجی کنید.


اشتها ندارید

در موارد شدید کووید- 19، اغلب بیماران همراه خستگی شدید، دچار هذیان های جدی می شوند. این ممکن است به دلیل کم اشتهایی باشد که از دیگر علائم کروناست و می تواند به خستگی های شما با کرونا ارتباط داشته باشد. وضعیت تغذیه ای شما در چنین شرایطی ممکن است مناسب نباشد. شما ممکن است خیلی کم یا خیلی زیاد بخوابید که در تغییر حالت مغز مؤثر است.


علائم شما بیشتر از یک خستگی معمولی است

اگر احساس می کنید خستگی، شما را کاملا ناتوان کرده و از پا انداخته است، می تواند علامت کرونا باشد. این نوع خستگی شدیدتر از وقتی است که به آنفلوآنزا مبتلا می شوید. دقیقا حجم خستگی در بیماری کرونا به حدی است که مبتلایانی که آن را تجربه کرده اند، دردهای ناشی از آن را به کوفتگی ناشی از عبور کامیون از روی استخوان هایشان تشبیه می کنند.

منبع: سیناپرس

ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 11 آبان، 1399 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
بازدید امروز : 12,714
بازدید ديروز : 26,871
مجموع بازدید : 92,573,471
مهمان: 255
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 255
تبلیغات

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir